ładowanie zawartości
EN

Wystartował Rowerowy Puchar Polski Branży Stali Nierdzewnych 2023

19-04-2023
W niedzielę 16 kwietnia 2023 r. (Czerwionka-Leszczyny) obył się pierwszy, wyścig w ramach drugiej edycji Rowerowego Pucharu Polski Branży Stali Nierdzewnych.
Tym razem w rywalizacji wzięli udział wyłącznie panowie. W klasyfikacji indywidualnej najwyższe miejsce na podium zajął Przemysław Olechowski (Aperam), drugi był jego kolega z zespołu Maciej Indyka a trzeci Łukasz Dyssy (Nicrometal). W tym roku do rywalizacji dołączyli również przedstawiciele firm Invest-Tech oraz Italinox, którzy zdobyli pierwsze doświadczenie na torze. Z pewnością zaowocuje ono w kolejnych biegach.
Po raz pierwszy w wyścigu wystartowały także dzieci (kategoria Family). Pierwsze miejsce zajął Nikodem Dyssy (Nicrometal), a drugie Antoni Dyssy (Nicrometal)..
Rowerowy Puchar Polski Branży Stali Nierdzewnych odbywa się w ramach cyklu Bike Atelier MTB Maraton 2023. Uczestnicy wydarzenia, reprezentujący firmy członkowskie i partnerskie SSN, walczą zarówno w rywalizacji indywidualnej, jak i drużynowej.
Rejestracji zawodników oraz drużyn dokonywać można wyłącznie poprzez strony internetowe udostępnione przez organizatorów Bike Atelier MTB Maraton.