ładowanie zawartości
EN

Rowerowy Puchar Polski Branży Stali Nierdzewnych – podsumowanie czwartego biegu

06-06-2022

Jaki jest najlepszy sposób na zwycięstwo w rywalizacji drużynowej? Mieć równy zespół.

Dowodem na to jest wynik drużyny reprezentującej firmę Nicrometal podczas ostatniej edycji Rowerowego Pucharu Polski Branży Stali Nierdzewnych odbywającej się 5 czerwca w Raciborzu. Żaden z członków zespołu w klasyfikacji indywidualnej nie wywalczył miejsca na podium, a mimo to jako drużyna zajęli oni pierwsze miejsce. Na drugim miejscu uplasowała się ekipa reprezentująca firmę Aperam, a na trzecim – Jacquet. Dla wszystkich zespołów wielkie gratulacje.

W klasyfikacji indywidualnej wśród kobiet zwyciężyła (po raz kolejny) Iwona Galman, z zaprzyjaźnionej z SSN Politechniki Śląskiej. Na drugim miejscu podium stanęła Agata Wasong (Jacquet), a na trzecim – Aleksandra Janeczek (Aperam).

Wśród mężczyzn najszybciej na mecie zameldował się Tadeusz Dowiedczyk (Investa), drugi był Przemysław Olechowski (Aperam), a trzeci Adam Pilszek (Jacquet).

Po czterech rozegranych do tej pory wyścigach Rowerowego Pucharu Polski Branży Stali Nierdzewnych, organizowanego w ramach Bike Atelier MTB Maraton 2022, w rywalizacji drużynowej prowadzi zespół Nicrometalu, wyprzedzając Aperam oraz Investę. Tuż za podium, z wielkimi szansami na wdarcie się na nie, są zespoły reprezentujące firmy Jacquet oraz Nova Trading.

W całej rywalizacji do rozegrania zostało jeszcze siedem biegów. Najbliższy odbędzie się w Wiśle już w tę niedzielę, 12 czerwca 2022 r.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Rejestracji zawodników, jak i drużyn dokonywać można wyłącznie poprzez strony internetowe udostępnione przez organizatorów Bike Atelier MTB Maraton.